Podivné praktiky ODS

Pokud by jste se chtěli stát členy novojičínské ODS podáme Vám ze zkušenosti jiných uchazečů několik informací na co se můžete připravit.

Je zajisté potřebné, aby si politická strana získala alespoň základní informace o svém budoucím členovi. Posuďte však sami do jaké míry jsou kladené otázky při přijímacím pohovoru zásadní.

Musíte se připravit i na otázky, zda se stýkáte s tou, či onou osobou, jaký máte na ni názor a také zda navštěvujete internetové stránky Novojičínského samizdatu a jak je hodnotíte !

Není to opravdu žádný aprílový žert. Takto se nám svěřil jeden nově přijímaný člen, což s jeho souhlasem otiskujeme. Zda jeho upřímné vyjádření natolik ovlivnilo představitelé novojičínské ODS, že nebyl přijat se nedozvíme. Skutečností však zůstává, že nebyl jediný, kdo v poslední době nepochodil a přes kádrové politiky se do jejich sestavy nehodil.

Dalším takovým případem se stal novojičínský občan, který před listopadem byl nějakou dobu v KSČ. Což by se mohlo zdát pro pravicovou stranu dokonce i jakýmsi možným kritériem, ale není tomu tak. Je to spíše obrovským paradoxem uvážíme-li, že tito přijímací komisaři nemají svou minulost vždy čistou a že dokonce pod jejich vedením je ODS v N.Jičíně již celé 4 roky v koalici s KSČM.

Že Vám to něco připomíná ? Nejste sami.

(MU)